ФІДБЕК

Висловлюємо щиру подяку заслуженому працівнику освіти України, професору, доктору історичних наук Українського державного університету імені Михайла Драгоманова Коляді Ігору Анатолійовичу за презентований до фонду Наукової бібліотеки примірник видання:

Завжди усміхнений у Вічності. Лейтенант Збройних Сил України Богдан Сагун - позивний "Гун" : біографія у спогадах / упоряд. І. А. Коляда ; автори-упорядники : О. Ю. Сагун, А. В. Сагун. - Київ : ПФ"Фоліант", 2023. - 431 с. - (Нескорені Українці).

ISBN 978-617-7399-67-3

Книгу підготовлено і видано за участі та за підтримки всіх небайдужих до пам’яті лейтенанта Збройних сил України, командира міноментного взводу Богдана Сагуна – сина, друга, коханого, однокласника, товариша-однодумця, однокурсника, побратима і співгромадянина.

"Завжди усміхнений у Вічності. Лейтенант Збройних сил України Богдан Сагун – позивний "Гун". Біографія у спогадах". Серія: "Нескорені Українці" – збірка спогадів рідних, друзів дитинства, однокласників та однокурсників, товаришів із гуртка "Радіожурналіст" Інформаційно-творчого агенства "ЮН-ПРЕС", учителів ЗЗСО № 70 м. Києва, викладачів Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, побратимів про коротке, але сповнене яскравих моментів життя 25-річного юнака, що понад усе цінував життя, любив Україну, шанував батьків, був щирим другом, кохав і був коханим, був турботливим офіцером, справжнім командиром, мужнім та сміливим воїном, який із перших днів навали рашистської орди в лютому 2022 року став одним із перших на захист Батьківщини і загинув у червні 2022 року за свободу й незалежність України, захищаючи право власного народу на вільне та успішне життя.
Для широкого читацького загалу.

✅ ПОВНИЙ ТЕКСТ ВИДАННЯ ДОСТУПНИЙ В РЕПОЗИТАРІЇ УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ МИХАЙЛА ДРАГОМАНОВА.