ФІДБЕК

ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ З ШІ ДЛЯ НАУКОВЦІВ: ВЕБІНАР

31 травня 2024 року фахівці Академії цифрового розвитку запрошують представників освітньо-наукової спільноти доєднатися до вебінару "Цифрові інструменти з ШІ для науковців - ч. III: Trinka, Sider, Perplexity". Вебінар безкоштовний, для участі необхідна попередня реєстрація.

ПЛАГІАТ ТА САМОПЛАГІАТ В МЕТОДИЧНИХ РОЗРОБКАХ

На порталі Всеосвіта для педагогічних працівників, здобувачів освіти та адміністраторів освітніх установ опубліковано запис вебінару "Доброчесне створення й використання власних методичних розробок: плагіат та самоплагіат". Вебінар доступний для перегляду безкоштовно.

П’ЯТИТИЖНЕВИЙ ОНЛАЙН-КУРС ВІД RESEARCH4LIFE

Нагадуємо, що ДНТБ України спільно з МОН України запрошує дослідників взяти участь у безкоштовному англомовному онлайн-курсі від партнерства Research4Life.

ДОСЛІДНИЦЬКА ДОБРОЧЕСНІСТЬ ТА ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ

Шановні колеги, науковці! 21 травня об 11:00 відбудеться онлайн-вебінар від фахівця Springer Nature "Дослідницька доброчесність та штучний інтелект: подолання викликів та використання потенціалу" ("Research Integrity and AI: Navigating Challenges and Leveraging Potential"). Вебінар безкоштовний, англійською мовою, на платформі Zoom. Для участі необхідна попередня реєстрація.

НАУКОВІ ФАХОВІ ВИДАННЯ УКРАЇНИ: ОНОВЛЕНИЙ ПЕРЕЛІК

Шановні колеги, науковці! ДНУ УкрІНТЕІ інформує: на офіційному сайті МОН України оновлено Перелік наукових фахових видань, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора наук, кандидата наук та ступеня доктора філософії.

ВИШИВАНКА - ТВІЙ ГЕНЕТИЧНИЙ КОД

Вишиванка - не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу. Найбільш символічним цей День є зараз - саме тоді, коли росія продовжує повномасштабну війну проти України.