ФІДБЕК

ОСВІТНЬО-НАУКОВІ ІНСТРУМЕНТИ ВІД RESEARCH4LIFE

Шановні друзі, колеги! Нагадуємо, що для співробітників та студентів УДУ імені Михайла Драгоманова надано доступ до однієї з найбільших у світі колекцій наукової та технічної літератури - Research4Life.

ОНОВЛЕНО ПЕРЕЛІК НАУКОВИХ ФАХОВИХ ВИДАНЬ УКРАЇНИ

Шановні колеги, інформуємо, що на офіційному сайті Міністерства освіти і науки оновлено Перелік наукових фахових видань, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора наук, кандидата наук та ступеня доктора філософії.

ГОРБАЧУК І. Т.: ДО 90-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВЧЕНОГО

Шановні друзі, колеги! Наукова бібліотека УДУ імені Михайла Драгоманова організувала книжкову виставку, присвячену 90-річчю від дня народження українського вченого і педагога Івана Тихоновича Горбачука. Пропонуємо ознайомитися 👇

НАЙБЛИЖЧІ ВЕБІНАРИ ВІД CLARIVATE НА 2023 РІК

Шановні колеги! До вашої уваги розклад найближчих вебінарів від Clarivate на перший квартал 2023 року. Вебінари безкоштовні, українською, на платформі Webex. Для участі необхідна попередня реєстрація.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ НАУКОВОЇ СПІЛЬНОТИ

Шановні колеги, науковці! До вашої уваги перелік наукових конференцій англійською мовою, видання яких будуть індексуватися наукометричними базами Scopus та Web of Science у 2023 році.

ПРОЄКТ-ІНІЦІАТИВА «ДОВІДНИК БЕЗБАР'ЄРНОСТІ»

Друзі! Пропонуємо ознайомитися з «Довідником безбар’єрності» - першим в Україні сайтом-словником та посібником з нової етики спілкування без стереотипних термінів, проєкт якого реалізується в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської та ГО «Безбар'єрність».