ФІДБЕК

ОНЛАЙН-ВЕБІНАРИ ВІД ФАХІВЦІВ CLARIVATE

Шановні колеги, науковці! Clarivate запрошує прослухати нові безкоштовні вебінари, що відбудуться найближчим часом. Вебінари українською мовою, у Zoom. Для участі необхідно попередньо зареєструватися. Сертифікат учасника передбачено за умови присутності більше 90 % основного часу вебінару.

14 березня
Як подати дисертації в базу PQDT Global Description.

База даних ProQuest Dissertations & Theses Global (PQDT)™ - це найповніша у світі мультидисциплінарна рhd-колекція дисертацій з 65 країн, що налічує понад 5 мільйонів рефератів і 3 мільйони повних текстів робіт з тисяч університетів. В 2023 році в колекції з'явилися дисертації Національного університету Києво-Могилянська академія. Організатори запросили Ірину Хорошок, - бібліотекарку, відповідальну за інформаційну підтримку науковців Національного університету Києво-Могилянська академія, - щоб вона поділилася практичним досвідом розміщення дисертацій установи. Протягом вебінару буде обговорено покрокову інструкцію щодо того, як додати дисертації; також буде можливість поставити питання представникам компанії Clarivate.

Реєстрація:

21 березня
Вступ до наукометрії.

На вебінарі розглянуть наступне:

цілі та завдання наукометрії;

дані та джерела, що використовуються для наукометричного аналізу, критерії їхньої якості;

як розраховуються і для чого варто/не варто використовувати основні показники: імпакт фактор та його варіації, Journal Citation Indicator, квартиль, індекс Гірша, CNCI, beamplots;

приклади коректного та некоректного їх застосування;

аналіз здобутків науковця та установи крізь призму Web of Science та InCItes.

Реєстрація:

25 квітня
Рішення Clarivate для розробки вашої рейтингової стратегії.

Рейтинги університетів – це популярний спосіб зрозуміти, яке місце займає той чи інший університет у широкому академічному середовищі. Рейтинг є критично важливим чинником для студентів при виборі вищої освіти, тому уряди, роботодавці та фінансові агентства більш прихильно ставляться до університетів з високим рейтингом.
Підвищення досконалості досліджень може допомогти університетам підвищити свій рейтинговий потенціал. Приєднуйтесь до сесії, щоб дізнатися більше про те, як рішення, дані та послуги Clarivate можна використовувати для підтримки стратегії рейтингу вашого університету.

Реєстрація:

👉 Більше додаткової інформації про найближчі вебінари Clarivate (а також записи вже проведених вебінарів) на сторінці Europe - Regional Pages: Ukraine.