ФІДБЕК

НОВІ ДОСТУПНІ ВЕБІНАРИ ВІД ELSEVIER

Elsevier інформує науковців про наступні онлайн-вебінари, що відбудуться у березні-квітні цього року. Вебінари безкоштовні, у Zoom; участь можлива за попередньою реєстрацією.

26 березня
Час проведення: 10:00
Як орієнтуватися в назвах журналів Scopus (How to navigate in Scopus titles).
Якщо хочете дізнатися більше про величезний ландшафт журналів Scopus, цей вебінар для вас. Що таке журнали відкритого доступу і які види відкритого доступу існують? Чи існують журнали, орієнтовані на вашу конкретну сферу діяльності? Що таке метрики журналу і що вони можуть розповісти вам про потенційний вплив вашої статті? Як журнали індексуються та припиняють своє існування? Приєднуйтесь до вебінару, щоб знайти відповіді на ці та багато інших запитань, які допоможуть вам легко знайти відповідні наукові видання для читання та публікації.
 
Дата: 9 квітня
Час проведення: 10:00
Як знайти релевантну літературу в Scopus (How to find relevant literature in Scopus).
На вебінарі учасники дізнаються про методи й стратегії пошуку в наукометричній базі даних Scopus. Зможуть навчитися ефективно використовувати пошукову систему та отримувати релевантні результати, використовуючи правильні ключові слова, логічні оператори та фільтри.
 
Дата: 10 квітня
Час проведення: 11:00
Reaxys Monthly - навчання та "відкритий офіс" (Reaxys Monthly - training and "open office").
Щомісячна зустріч Reaxys (веб-інструмент для пошуку інформації про хімічні сполуки й даних з опублікованої літератури, включаючи журнали та патенти), на якій фахівці платформи представлять різні функціональні можливості Reaxys. Ідея зустрічі полягає у взаємодії з учасниками, які заохочуються задавати питання та пропонувати теми для пошуку. Якщо не буде запитань чи пропозицій, фахівці продовжать навчання, що охоплює всі галузі хімії та суміжних наук.
 
Дата: 18 квітня
Час проведення: 10:00
Ландшафт академічних рейтингів: зміни й тенденції (Academic Rankings Landscape: Changes and Trends).
Університетські рейтинги розвиваються пліч-о-пліч з глобальними академічними рейтингами, щоб задовольнити потреби своїх різноманітних цільових аудиторій: студентів, науковців, роботодавців та інших зацікавлених сторін. Приєднуйтесь до заходу, щоб дізнатися про нещодавні зміни, яких зазнали лідери рейтингів, такі як QS та THE World University Rankings, останні тенденції у сфері академічних рейтингів, а також про вплив представленості вашого закладу в Scopus на загальні показники в інституційних, предметних та інших типах академічних рейтингів.

👉 Ще більше додаткової інформації про найближчі вебінари від Elsevier (а також записи вже проведених вебінарів) - на сторінці Онлайн-тренінги та семінари Elsevier для України.